بازاریابی شبکه ای

7 مهارت استادانه

 این پست در مورد 7 مهارت و عادت هایی است که شما باید یادگرفته و در آن مهارت یابید تا یک کسب و کار فوق العاده موفق داشته باشید. این به این معنی تمام پولی که به آن نیاز دارید، همه زمانی که می خواهید از آن لذت ببرید و یک عامل تغییر دهنده شیوه زندگی است.
خبر خوب این است که وقتی به یادگیری هر حرفه، ورزش یا فعالیت می پردازد، به طور معمول فقط 7 مهارت اساسی وجود دارد که باید آنهارا یاد گرفته و در آن مهارت پیدا کنید. این واقعا همه چیز را ساده میکند.
به عنوان مثال، در بسکتبال، مهارت های اساسی دریبل کردن، شوت کردن، دفاع و ایجاد استقامت و غیره خواهد بود.
یادگیری رانندگی،شامل یادگیری مهارت های پایه ای ازقبیل مشاهده، استفاده از پدال، استفاده از دنده ها، فرمان، شناخت علائم و غیره خواهد بود.
برای کسب و کار بازاریابی شبکه ای فوق العاده موفقیت آمیز نیز همین اصل صدق میکند. بیش از حد بسیاری از افراد چیزها رابیش از حد پیچیده میکنند. تنها 7 قسمت وجود دارد که شما باید یاد بگیرید و واقعا در آن مهارت پیدا کنید. پس از آن هر چیز را که می خواهید، مال خود شماست.
مشکل این است که بیشتر افراد تازه کار که کسب و کار را شروع می کنند متوجه می شوند که به طور ناگهانی کارهایی را انجام می دهند که قبلا انجام نداده اند. این باعث می شود افراد احساس ناراحتی کرده و در ابتدا خیلی خوب نباشند، که منجر به ترک کار توسط بسیاری از افراد می شود. این کار را نکن!
اگر فقط متوجه شوید که یک دوره "دوره انتقال" وجود دارد که در آن شما باید عادت ها و مهارت های جدید یاد بگیرید و تا زمانی که موفق شوید،در مورد آن پیگیر باشید، بسیاری از مردم موفق خواهند شد.
در اینجا مهارت ها و عادت هایی معرفی میوندش که باید برای کسب و کار بازاریابی شبکه مورد استفاده قرار گیرند.

1.جلسات اتصال و رزرو

اولین مهارت یادگیری برقراری ارتباط با افراد است. این قسمتی از بازاریابی است. این را می توان با روش های مختلف مانند صحبت با دوستان و خانواده، و یا ارتباط با افرادی که در شبکه شما نیستند آموخت. این ارتباط می تواند چهره به چهره و یا بااستفاده از تلفن باشد که در ابتدا احتمالا باعث ایجاد ناراحتی در شما خواهد شد. طبیعی است. فقط به یاد داشته باشید که در طول زمان ساده تر و آسان تر می شود. هدف این است که زمانی را تنظیم کنید که در آن شما می توانید کسب و کار خود را به مردم به ارائه دهید و اجازه دهید آنها تصمیم بگیرند که آیا خدمات شما برای آنها مناسب است یا نه

 

networking


2. ارائه فرصت

مهارت بعدی برای استاد شدن توانایی به اشتراک گذاشتن فرصت کسب و کار است. این موضوع در هر شرکت متفاوت از شرکت دیگر است، اما معمولا از طریق ارائه 20 دقیقه ای اطلاعات ازکسب و کار انجام می شود. اکثر مردم با سخنرانی کردن در مقابل مردم معذب میشوند و این احتمالا باعث خواهد شد که شما در ابتدا احساس ناراحتی کنید. این نیز در طول زمان ساده تر می شود، تا زمانی که شما تعجب می کنید که چگونه این موضوع همیشه شمارامیترساند. فقط به یاد داشته باشید، شما همیشه راهی برای بهتر کردن زندگی مردم به آنها نشان میدهید.

3. پیگیری

این گفته رابه یاد داشته باشید ، "ثروت در پیگیری است". این واقعیت است که اکثر مردم به سرعت ملحق نمیشوند. این به این دلیل است که به طور متوسط 7 تا 10 نقطه اتصال برای افرادی که برای اولین بار در موردکاری میشنوند وجود داردتا برای شروع آن احساس راحتی کنند. کسب و کار این است. این به این معنی است که شما باید به طور منظم با مردم تماس بگیرید و در طول مراحل پیشروی کنید. این عمل،نیازمند صبر و آرامش و برنامه ریزی ست.

4. حمایت و راه اندازی

مهارت بعدی برای پیشرفت این است که قادر به همراهی با شریک تجاری جدید خود باشید تا در سریعترین زمان ممکن رشد کنند. این طبیعی است که ابتدا وقتی مردم شروع می کنندکه ترس از ایمان داشته باشند، ترس داشته باشند. ما همه از همین راه می رویم. برای پیش رفتن با حداکثر سرعت، شما باید پلوی همکار جدید خود حرکت کنید. این سریع ترین راه رشد کسب و کار برای هر دوشما است. اما این را با من بگو ...هرچه بیشتر وبیشتر کاری راانجام دهید راحت تر خواهد شد.

5. آموزش و مربیگری

هنگامی که شما یک مشاور جدید دارید، وقت آن است که آنچه می دانید به اویاد بدهید. همه چیز را از طریق آموزش پایه به آنها یاد بدهید و به آنها کمک کنید تا بر موانع غلبه کنند و موفق شوند. شما اکنون "مربی کسب و کار" خود هستید که در مشکلات آنها به آنها کمک می کند و آنها را در مسیر موفقیت قرار می دهد. بسیار تماشایی است که مردم را در حال رشد در مسیری ببینیم که همیشه می دانستند که می توانند انجام دهند.

 

attach2018013771855072109001

 

6. اهداف، برنامه ریزی و مدیریت زمان

تعیین اهداف، برنامه ریزی و مدیریت زمان، یک مهارت حیاتی در کسب و کاری است که نیاز به یادگیری، تمرین، توسعه و تسلط دارد. همانند سایر مجموعه های مهارت، این چیزی است که ما در مدرسه نمی آموزیم. این چیزی است که ما باید هر روز، هفته، ماه و سال آن را به یاد بیاوریم و به طور مستمرروی آن کار کنیم، تا به عادت تبدیل شود. خبر خوب این است که پس از 3 ماه تمرین، این عادت جدید به سادگی مسواک زدن روزانه خواهد شد..

7. پیشرفت شخصی

پیشرفت شخصی یکی دیگر از عوامل مهم موفقیت است. به یاد داشته باشید: بازاریابی شبکه ای سخت یا آسان نیست. همینه که هست. مشکل این است که زمانی که شما برای اولین بار شروع به کار می کنید، خیلی خوب نیست. شما باید با خودتان کار کنید تا بهتر شود. شما باید بر روی عادات خود (عادت های بد) کار کنید. شما باید بر روی مهارت ها و باورهای خود تمرکز کنید. آرزو نکنید همه چیز آسان تر باشد، آرزو کنید که بهتر شوید. هرچه بهتر شوید، کارهاراحت تر می شود.

با انتظارات درست شروع کنید.

کلید نهایی این است که کسب و کار خود را با انتظارات درست شروع کنید. این کار را مانند سایر حرفه ها یا ورزش های رقابتی انجام دهید. این یک برنامه 3 ساله است. چیزی نیست که شما فقط برای آن3 ماه صبرکنید. هر کسی می تواند موفق باشد اگر به یادگیری و توسعه این مهارت ها تا زمانی که در آنها خوب عمل کند،متعهد باشد.

چه طور باید شروع کرد.

اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه کسب و کار موفق خود را در بازاریابی شبکه ای شروع کرده وبسازید، اما دوست دارین آن راشنیده و به شما کمک کنیم. ما اینجاییم تا به افراد کمک کنیم تا از کارکنان به صاحب کسب و کار تبدیل شده و از لحاظ مالی موفق باشند. حتی اگر شما در گذشته شکست خورده باشند.

 

منبع: network marketinghq