7 مهارت حرفه ای بازاریابی شبکه ای

بخش اول

 بسیاری از مردم در بازاریابی شبکه ای تنها به این امید که موفق میشوند کارشان را شروع میکنند. ، در حالی که دیگران آن را به عنوان یک مسیر حرفه ای جدی در نظر می گیرند، و می خواهند در بازاریابی شبکه ای حرفه ای شوند.در نمایش امروز، ما درمورد 7 مهارت که برای حرفه ای شدن در شبکه بازاریابی به ان نیاز داریم بحث میکنیم.


اسپانسر

آیا شما به دنبال مربیگری هستید تا در کسب و کار خود در شبکه بازاریابی موفقیت آمیز شوید؟
میخواهید بدانید که چگونه باید به صورت آنلاین خود را تقویت کنید؟
از GolfBALLROGER به عنوان کسی که می نویسد، یاد کنیم - جک محتوای فوق العاده ای ارائه می دهد که می تواند به هرکسی کمک کند تا کسب و کار خود را رونق ببخشد. وقتی بدون وقفه کار میکند و شما را منتظر نمیگذارد شما هم از نمایشش لذت میبرید.
آیا میخواهید فریاد بزنید؟ آیا شما در تیم خود افرادی دارید که می خواهند اقدام کنند، آنها را به پادکست ارجاع دهید!
اگر واقعا میخواهید که به یک مربی حرفه ای بازاریابی شبکه و کسب و کار تبدیل شوید پس 7 مهارت کلیدی برای تحصیل، یادگیری، تکامل برای رسیدن به سطح مورد نظر وجود دارد. راه میانبری وجود ندارد.


7 مهارت برای استاد شدن:

  • فراخوان
  • ارائه کسب و کار
  • پیگیری
  • کمک به تصمیم گیری
  • به کار گیری یک شریک در تیم جدید
  • ایجاد فرهنگ
  • توسعه و رشد لیست کاندیداهایتان

دیدگاه ها متفاوت در همه جا هستند. هرگز بهانه ای درست نکنید که با کسی صحبت نکنید. اغلب می شنوم که مردم درباره کسب و کار می گویند که جالب نیست.
حدود 80٪ از افرادی که به بازاریابی شبکه ای پیوسته اند، فقط به عنوان "هکرهایی" شناخته می شوند،و وقتی بین 3 تا 8 نفر به این شبکه بازاریابی پیوستند امیدوار بودند که ثروتمند میشوند. به همین دلیل میزان شکست بسیار زیاد است.وقت را بیهوده صرف کردن برای مجوز و راه اندازی فروشگاه یک مشکل است ... و هر کسی می تواند این کار را انجام دهد. کار واقعی و تحریک کننده برای فراخوانی مشتریان چیزی کاملا متفاوت است.
لیست خود را کامل کنید حتی اگر لیستی برای خرید مرغ مینویسید. ذهن خود را خالی کنید و اتاق فکر را فراهم کنید. لیست خود را مطالعه کنید و فکر کنید که چه کسی عضو این لیست است. هر روز دو نفر را به لیست جدید اضافه کنید. آنها را روی برگه بنویسید.
افرادی که ملاقات می کنید
رسانه های اجتماعی
مخاطبین کسب و کار
مردم را فراموش نکنید. اتصال و حرفه ی شبکه را توسعه دهید.

هاروی مک کای میگوید" اکنون یک لیست تماس را شروع کنید و راه خلاقانه ای برای برقراری ارتباط با آنها 3-4 بار در سال ایجاد کنید".

هدف شبکه

بیرون بیایید و با مردم ملاقات کنید.این مهارت را توسعه دهید. می دانید چطور ؟ می توانید بگویید چه کاری انجام می دهید؟

"کارمن تمام وقت ... است. اما آنچیزی که واقعا من را هیجان زده کرده این است که کسب و کار من در حال رشد است.

به نقل از جیم روون - من کارم را تمام وقت انجام می دهم و بخشی از وقتم را در ثروتم می گذرانم.