ابزار مورد نیاز استارتآپ ها

بازاریابی اینترنتی موفق

Startup

 

در طول چند سال گذشته، سازندگان وب سایت DIY به بسیاری از کارآفرینان کسب و کار استارتآپ تبدیل شده اند . سیستم عامل هایی مانند Wix و Weebly به SpaceSquare، برای مترجمان آزاد و کسب و کارهای کوچک یک راه حل کم هزینه هستند که باعث می شوند وبسایت خوبی داشته باشید و برای جستجوگرها هم اسان هستند..
در حالی که سازندگان وب سایت به سرعت در حال افزایش اند زمان زیادی طول می کشد تا محدودیت های آنها توسط کسب و کار نمایان شوند؛ به ویژه کسانی که به دنبال تولید آنلاین هستند. برای حمایت از رشد کسب و کار و حضور آنلاین آن،خیلی عادیست که کد اصلی این وب سایت ها باید سفارشی شوند که می تواند بسیار پرهزینه باشد، زیرا تغییرات در اینجا برای توسعه دهندگان بسیار گران خواهد بود. علاوه بر این، ترکیب ،پلاگین ها و ویژگی ها در این سیستم عامل ها محدود هستند. اگر قصد استفاده از یک وبسایت را دارید، توصیه من این است: درک کنید که کسب و کارتان احتمالا این وبسایت را توسعه می دهند و فقط در این زمان سرمایه کافی لازم است.تعداد بسیاری از کارآفرینان هفته ها یا ماهها از زمان خود یا گاهی اوقات مبالغ زیادی را برای ساخت یک وب سایت در این سیستم عامل ها صرف می کنند.
به عنوان مثال، یک شرکت تولید رسانه ای اینجا در تورنتو 4.5 هزار دلار در وب سایت Squarespace هزینه کرد و تصمیم گرفت، سه ماه بعد از راه اندازی آن را به وردپرس تغییر دهد.


وردپرس

وردپرس در حال حاضر بیشتر از یک سوم سازندگان پیشرفته را مانند Divi و Avada به سوی خود جذب کرده که برای استفاده بسیار قوی تر از سازندگان مستقل است . علی رغم قابلیت های پیشرفته سازندگان وردپرس، می توانم استدلال کنم که آنها به ساختن وب سایت کمتر از رقابت های ذکر شده در بالا (به ویژه در دراز مدت) نیاز دارند.در نتیجه، پیش بینی می کنم سازندگان وردپرس به یک روند در حال رشد تبدیل شده اند و به عنوان راه حل برتر در معرض دید قرار میگیرند.

آینده طراحی وب به معنای چیست؟

پیش بینی می کنم امسال میزبان وب سایت های خیره کننده ای باشیم که به احتمال زیاد همان اصول طراحی اولیه را که در سال های گذشته دیده ایم، اعمال می کنند. از آنجایی که سازندگان وب سایت مسیر اصلی هستند، بیشتر تم های وردپرس بر روی همکاری سازنده با سازندگان و ایجاد سازندگی بهتر متمرکز شده اند. در نتیجه، تم های وردپرس (که بیشتر بر شرکت های طراحی وب تکیه می کنند) تغییری نکرده اند و بنابراین برای اکثر وب سایت های کسب و کار، همان بلوک های بصری را فراهم خواهند کرد.برای مثال در بالا، ما می توانیم به فروش تم وردپرس شماره یک در تمام دوران، Avada نظری داشته باشیم. در کل، تغییرات قابل توجهی در طراحی اصلی قالب صورت نگرفته است.کد اصلی که کاربران را برای تجربه سازنده وبسایت بهتر آماده می کند، چیزی را تغییر نداده است.


وضعیت وب سایت های استارتآپ

از دیدگاه طراحی وب سایت، وب سایت های شرکت های تجاری و کسب و کار کوچک به نحو غیر قابل انتظار پیشرفت می کنند. با انتخاب هر صنعت یک نگاهی به خودتان بیندازید : حسابداری، مالی، بهداشت، و غیره، و طراحی هر وب سایت را در مقوله های زیر طبقه بندی کنید: وضوح، قابلیت حمل بودن و تجربه کاربر کلی.
سرعت تکامل طراحی وب را به عنوان نبود آگاهی در مورد نقش مهم وب سایت ها هنگام بازاریابی اینترنتی اعلام میکنم. بسیاری از کارآفرینان از طریق خطا نمیتوانند پی ببرند که وب سایت ها پایه ای را برای بازدهی بهتر سرمایه گذاری فراهم می کنند.خبر خوب این است که به عنوان کارآفرینان از اشتباهاتمان یاد می گیریم؛ ما نمی توانیم آن را حل کنیم . به عبارت ساده تر، میانگین راه حل های بازاریابی اغلب در میان صدها یا هزاران وب سایت بازدهی بهتر سرمایه گذاری نزدیک به صفر (و گاهی منفی) از بین می رود. تعجب آور نیست که تعداد اندکی از کارآفرینان کوچک اما در حال رشد، به دنبال ایجاد رقابت در بازاریابی آنلاین هستند. به عنوان یک کارآفرین، باید به یک متخصص بازاریابی که به اعتماد ما احترام می گذارد، نگاه مثبتی داشته باشیم، نه لزوما شخص فروشنده از یک شرکت با نمونه کارهای بزرگ.


به دنبال طراحی وب هستید؟ در اینجا چند توصیه ارائه شده است ...

در این موضوع، بهترین قطعه عمومی مشاوره ای می تواینم بدهیم این است: اگر بازاریابی آنلاین برای موفقیت راه اندازی شما حیاتیست، توصیه می کنم از تمام سازندگان وب DIY دوری کنید. از سوی دیگر، اگر به دنبال ایجاد یک پروژۀ آنلاین هستید تا افراد به راحتی بتوانند در مورد کسب و کارتان اگاهی به دست بیاورند، سازندگان وردپرس یک راه حل عالی است. اگر بودجه ای برای برآورده کردن دیدگاه رقابت فضای بازاریابی آنلاین خود ندارید و قبلا هیچ وب سایتی ندیده اید از یک سازنده برای شروع کار استفاده کنید..
نکته مهم : قیمت یک شاخص مهم برای کیفیت طراحیست، و بازاریابی را تضمین نمی کند. یک متخصص بازاریابی اینترنتی یا آژانسی که بتوان به آن اعتماد کرد را پیدا کنید و با آنها کار کنید تا یک وبسایت را شناسایی کنید که بازدهی بهتر سرمایه گذاری قویتری را در تلاشهای بازاریابی شما به ارمغان می آورد.

 

منبع: startupnation